producent okien i drzwi
tel.

STREFA KLIENTA

STREFA KLIENTA

DREWNO

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy drewna takie jak: sosna, świerk, modrzew, dąb oraz drewna egzotyczne.

Przy dzisiejszej, wysoko zaawansowanej technice obróbki drewna jest ono jednym z „przodowników” w przemyśle budowlanym. Począwszy od unikalnej struktury tego budulca poprzez odpowiednie maszyny a skończywszy na bogatej wiedzy i wyobraźni, zatrzymamy się na niewyczerpanych możliwościach kształtów i form. Krótko mówiąc: z drewnem można zrobić prawie wszystko.

Elementy stolarki powstają z drewna klejonego ze sobą przeciwbieżnie ułożonymi słojami – trójwarstwowo, połączenie uzależnione jest od zastosowania konkretnych elementów, co w efekcie daje nam bardzo stabilną i odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję, eliminującą efekty wypaczania i krzywienia elementów. Przy swojej funkcjonalności drewno cechuje również piękno, estetyka i niepowtarzalny klimat.

Stosujemy różne rodzaje klejonki  - poniżej przykłady naszej klejonki dębowej oraz sosnowej do produkcji okien i drzwi.KOLORYSTYKA

Stosujemy lakiery firmy ADLER oraz REHNOCOLL  - które w ofercie posiada bogatą gamę kolorów, niektóre z przykładowych kolorów znajdują się poniżej. (kolory maja charakter poglądowy)pełna kolorystyka na stronach ADLER oraz REHNOCOLL


USZCZELNIENIE 

Wymienne uszczelki firmy DEVENTER. Poprzez swoją wysoką sprężystość i elastyczność gwarantują optymalne doszczelnienie okien i drzwi, eliminując zbędną utratę ciepła w pomieszczeniu. 

W ofercie swojej posiadamy silikony neutralne firmy WACKER – niekurczliwe. Odporne na warunki atmosferyczne.


SZYBY 


RÓŻNE KOLORY RAMEK WEWNĄTRZSZYBOWYCH 
 

 

Do wykończenia okien i drzwi stosujemy szprosy wewnątrzszybowe firmy FENCO - posiadamy bardzo szeroką ofertę, zarówno kolorystyczna jak kształtową szprosów. 

 


 

W przypadku drzwi wewnętrznych stosujemy szyby mleczne VSG, które nie zmianiaja swojej barwy. 

 czytaj więcej http://www.termo-szklo.pl/


WYKOŃCZENIE OKIEN 

Nie stosujemy klejenia na mikrowczepy (wzdłużnego łączenia klejonki) dzieki czemu nasze okna mają jednakową strukturę. 


ZAMKI, KLAMKI I OKUCIA

  • Do drzwi wejściowych stosujemy klamki firmy SCHAFFNER, zamki firmy MACO, oraz progi aluminiowe EFFECTOR.
  • Do drzwi wewnętrznych stosujemy zamki firmy LOB i MATI oraz zawiasy SFS intec i SIMONSWERK. Przy drzwiach wewnętrznych posiadamy w ofercie profile uszczelniające, które zastępują próg w drzwiach (same uszczelniają drzwi po ich zamknięciu).
  • Do okien drewnianych stosujemy klamki firmy HOPPE oraz okucia MACO i ROTO.

Poniżej przykłady klamek, zamków i progów. DRZWI FELCOWE I BEZFELCOWE

 


Copyright GawelZawoja.pl